Gra w pokera

Gra w pokera przynosi miliony dolarów rocznie odnoszącym sukcesy graczom, ale tylko niektórzy mogą osiągnąć ten poziom. Jest bardziej realistyczny cel – zarabiać kilka tysięcy dolarów miesięcznie, grając w pokera na pieniądze online. Ale prawda jest taka, że jego wdrożenie może potrwać kilka lat i wymaga ciężkiej pracy.

Możesz zarabiać pieniądze, grając w pokera online. Ale głównym problemem podczas gry w poker roomach online jest to, że każdy chce zarabiać pieniądze, ale w rzeczywistości ogromna większość graczy traci pieniądze. Musisz zrozumieć: aby zacząć zarabiać prawdziwe pieniądze, potrzebujesz ogromnej wiedzy i doświadczenia.

Czy można wygrać w pokera i jak to zrobić?

Pytanie jest w dużej mierze retoryczne. Aby wygrać, warto zdobyć doświadczenie w grach. Ponadto potrzebna będzie umiejętność bardzo dobrej obserwacji – musisz monitorować sposób gry przeciwników. Pozwala to zauważyć, że na przykład taki gracz podnosi zakłady tylko wtedy, gdy ma dobrą kartę. Drugi od czasu do czasu blefuje. Trzeci ciągle atakuje itp. Rozumiejąc logikę działań rywali, zwiększasz swoje szanse na wygraną.

Z kolei warto się nauczyć wprowadzać w błąd swoich przeciwników. Na przykład, jeśli grasz ostrożnie, atak z zaskoczenia, nawet przy stosunkowo słabej karcie, może pozwolić Ci wziąć pulę – przeciwnicy zdecydują, że masz silną rękę i się poddają.

Aby ułatwić początkującym zrozumienie prawidłowego działania w danej sytuacji, stworzono specjalne tabele, które pokazują optymalność akcji w przypadku pojawienia się niektórych kart. Takie stoły są przydatne, ale jednocześnie gra wyłącznie na nich będzie nieopłacalna. Dlaczego? Ponieważ będziesz przewidywalny. Zwycięzcą jest ten, który dobrze rozumie przeciwników i kompetentnie ukrywa swoje prawdziwe intencje.

W praktyce możesz nauczyć się zarabiać około 50$ dziennie z gry w pokera po około sześciu miesiącach ciężkiej praktyki. Oczywiście wiele zależy od osobistych cech osoby, jej zdolności analitycznych.

Jedną z najważniejszych zalet gry w pokera online jest to, że możesz w nią grać o każdej porze dnia bez wychodzenia z domu. Daje to graczowi pełną swobodę, a dochody z utalentowanej gry mogą być bardzo wysokie – co decyduje o wysokiej popularności tej gry.

4 zasady, ktorę pomogą zarabiać na pokerze

1) Zapisz się w dobrą szkolę pokera lub znajdź osobistego trenera.

Pierwszy będzie tańszy, ale trening będzie dłuższy. Wybierając drugą opcję, zapłacisz więcej, ale dostaniesz efekt wystarczająco szybko. I warto zauważyć, że wiele szkół zgadza się na szkolenie Cię za darmo, biorąc pod uwagę, że zarejestrujesz się za pomocą linku polecającego i dokonasz pewnego depozytu. Z tego będą mieli swój zysk i dlatego będą zainteresowani twoim szkoleniem.

2) Zacznij od gry przy niskich zakładach i słabych pokojach pokerowych.

Nie powinieneś od razu zawracać sobie głowy graniem na PokerStars, ponieważ są bardzo silni gracze i nawet przy niskich limitach (zakłady na 2-4 centy). Wybieraj proste pokoje pokerowe, jest ich już dość. Nie wchodź też od razu, aby grać na wysokich limitach, ponieważ im wyższy limit, tym silniejsi gracze tam będą, a najpierw warto się nauczyć grać na niskich limitach, a następnie tylko zwiększyć swój kapitał, aby przejść do następnych.

3) Przeanalizuj swoją grę za pomocą Holdem Managera.

Bez tego programu zarabianie pieniędzy w pokerze jest generalnie nierealne. Krótko mówiąc, służy on jako zbiór wszystkich dostępnych informacji o twoich rywalach przy stole pokerowym. Po rozegraniu kilkuset rozdań zobaczysz, jak często twój przeciwnik 3-betuje, jak często pasuje do twojej agresji itp. Na podstawie tych statystyk możesz znacznie poprawić swoją grę i odpowiednio zarabiać dzięki niej. Ponadto ten program pozwala analizować wszystkie dystrybucje, które miałeś po sesji gry i znaleźć swoje błędy.

4) Graj, graj i graj ponownie.

I oczywiście najważniejszą rzeczą w pokerze jest dużo grać. Im więcej rozegrasz rozdań, tym więcej doświadczenia zdobędziesz i tym szybciej staniesz się silnym graczem. A nawet jeśli grasz na 0, wtedy, grając na wysokie stawki, będziesz zarabiać nawet pieniądze z bonusów z pokoju pokerowego. Zarabianie pieniędzy na pokerze jest prawdziwe, tylko dlatego, że wymaga dużo wysiłku i wielkiego pragnienia.

Be the first to reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *